Grupa Doradcza QUALITAS
Informacje
Lokalizacja
Podkarpackie
37-100 Łańcut
Dąbrówki 396A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 17 779 91 66
Strona www: https://www.iso-kons...


Ocena: 0

Grupa Doradcza Qualitas to zespół najlepszych specjalistów w dziedzinie konsultingu. Każdy z nich, łącząc ogromną wiedzę teoretyczną z niezwykle bogatym doświadczeniem, świadczy usługi doradcze na najwyższym poziomie. Dzięki temu współpraca z nimi to gwarancja doskonałej inwestycji w lepszą przyszłość własnej firmy.

Profesjonalne zarządzanie jakością to gwarancja elastycznej i efektywnej organizacji pracy firmy, skoncentrowanej na potrzebach i oczekiwaniach klienta. Umiejętność wsłuchiwania się w jego potrzeby i wychodzenia im naprzeciw wydaje się wręcz być kluczem do sukcesu. Tym bardziej, że konkurencja nigdy nie śpi. I Grupa Doradcza Qualitas takiego zarządzania właśnie uczy. Z jednej strony pomaga opracować spójną strategię firmy, a z drugiej czuwa nad wdrożeniem systemu. W sposób kompleksowy pomaga więc swoim klientom rozwinąć przysłowiowe skrzydła.

O jakości oferowanych przez nią usług świadczą liczne certyfikaty wydane przez auditorów zewnętrznych. Potwierdzają one nie tylko doskonałą znajomość tematu, ale też profesjonalne podejście do klienta. Zresztą w Qualitas każdy klient traktowany jest indywidualnie. To jego potrzeby, a także oczekiwania i charakter prowadzonej firmy decydują o kształcie oferty. Jedno tylko zawsze jest takie samo - sprawna realizacja i prosty język. Dzięki temu pracownicy firmy nie tracą czasu na przyswojenie zasad i od razu potrafią podjąć przynależne do nich zadania.
Innowacyjny, a zarazem przejrzysty system zarządzania jakością otwiera firmie okno na świat nowych możliwości. Czyni ją bardziej prestiżową i godną zaufania. Dlatego właśnie współpraca z Grupą Doradczą Qualitas to po prostu doskonały wybór. Jej doświadczenie oraz standardy współpracy szybko przynoszą owoce.

Osoby zainteresowane podjęciem takiej współpracy czy mające pytania zawsze mogą napisać lub zadzwonić. Doradcy czekają zarówno pod numerem telefonu: 17 779 91 66, jak i pod mailem: biuro@iso.rzeszow.pl. A jeśli ktoś ma życzenie, może odwiedzić ich siedzibę pod adresem: Dąbrówki 396A w Łańcucie.

Wyświetleń: 398
Komentarze