GoRepair
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-864 Kraków
Nad Serafą 56A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 340 99 60
Strona www: https://gorepair.pl/...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Go Repair to punkt naprawy urządzeń mobilnych i notebooków. To lokalizacja w Krakowie, gdzie warto udać z problemem niedziałającego telefonu. Również tablety można skutecznie naprawić w Go Repair. Pomoc, jaką świadczy punkt może być niezbędna gdy dojdzie do zalania wodą urządzenia. To się bardzo często zdarza i najczęściej jest winą nieszczęśliwego wypadku. Pracownicy Go Repair pomogą, gdy pojawią się kłopoty z ładowaniem - najczęstszą przyczyną napraw laptopów.

Znane marki

Go Repair trudni się serwisem pogwarancyjnym smartfonów i laptopów znanych producentów takich jak: Asus, Toshiba, LG, Sony, Lenovo oraz Samsung. Pracownicy umieją z pewnością siebie obchodzić się z elektroniką już od pewnego czasu, ponieważ zdobyli pokaźne doświadczenie w tym temacie. Nie osiadają jednak na laurach. Pomimo swoich dotychczasowych sukcesów, nadal rozwijają znajomość nowinek. Niedawno wypuszczone na rynek telefony są przez pracowników Go Repair także doskonale znane.

Naprawa telefonu bez wychodzenia z domu

Serwis urządzenia w Go Repair daje możliwość, by mieć status naprawy cały czas aktualny. Oddanie swojego smartfonu do punktu serwisowego może odbyć się bez opuszczania domu i bezpiecznie - należy zaznaczyć odpowiednią zakładkę, zabezpieczyć dobrze sprzęt i wręczyć kurierowi. Warto być świadomym, że Go Repair przed wysyłką naprawionego smartfonu najpierw dokonuje jego testów. Daje to większą pewność, że regeneracja się powiodła. Tej firmie można zaufać, bo szanuje ona klienta i jego czas.

Blog firmowy pełen treści

Serwis Go Repair posiada na stronie internetowej bardzo dużo przydatnych treści. Dają one przyjazne w odbiorze dla użytkownika odpowiedzi tyczące się korzystania z laptopów i problemów, jakie często w nich się pojawiają. Można przeczytać, jak czyścić laptop z drobnoustrojów, które każdego dnia się na jego powierzchni zbierają.

Wyświetleń: 415
Komentarze