Luminis
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-426 Kraków
ul. Józefa Montwiłła-Mireckiego 11
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 341 73 09
Telefon komórkowy: 533 550 210
Strona www: https://luminis.pl/
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Luminis to sklep z lampami online oraz stacjonarny w Krakowie, który oferuje swoim klientom szeroką gamę różnych form oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, wyłączników, inteligentnych systemów oświetleniowych dla domu. W asortymencie można znaleźć również nowoczesne lampy wiszące i podłogowe, lampy podłogowe, lampy sufitowe i kinkiety.

Luminis prowadzi sprzedaż za pośrednictwem swojej strony internetowej, a także salonu zlokalizowanego w Krakowie, dzięki czemu klienci mogą zamawiać produkty z dowolnego miejsca w kraju, a miejscowi mogą zobaczyć lampy na własne oczy. Wynika to z faktu, że poczucie bezpieczeństwa i wygody oraz zadowolenie nowych i stałych klientów jest dla Luminis priorytetem. W sklepie Luminis można znaleźć produkty tylko od najlepszych producentów, których lampy nie tylko cieszą oko swoim wyglądem i doskonałym wykonaniem, ale też mogą z powodzeniem służyć przez wiele lat.

Sklep Luminis wyróżnia wieloletnie doświadczenie i pasja do tego, co robią jego pracownicy. Oferta sklepu skierowana jest do wszystkich, którzy szukają funkcjonalnych rozwiązań aranżacji oświetlenia, które jednocześnie robią wrażenie. Oprawy oświetleniowe i lampy, które można znaleźć w asortymencie Luminis, zachwycają swoją różnorodnością, więc nawet jeśli wybór nie jest łatwy, w tym sklepie z pewnością każdy znajdzie coś dopasowanego do swoich potrzeb. Ponadto sklep oferuje również fachowe doradztwo w tym zakresie oraz współpracę z architektami i projektantami wnętrz, którzy nie tylko pomogą w doborze odpowiedniego oświetlenia, ale również podpowiedzą, co zrobić, aby wnętrze nabrało niepowtarzalnego charakteru. Zaproponują również formę oświetlenia, która doskonale podkreśli resztę wyposażenia pomieszczenia i będzie pasować do koloru ścian, mebli, dodatków czy zasłon. Dzięki ofercie sklepu Luminis każdy klient będzie zachwycony, bo wystarczy, że sprecyzuje swoje oczekiwania, a sklep na pewno pomoże w wyborze lampy idealnej.

Wyświetleń: 346
Komentarze