MartDom
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-090 Słomniki
ul. 29 Listopada 22
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 660 905 085
E-mail: adm@adm.pl
Strona www: https://martdom.pl/
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

MartDom jest firmą specjalizującą się w sprzedaży i montażu okien, drzwi, podłóg i innych elementów wyposażenia. Firma z siedzibą w podkrakowskich Słomnikach zajmuje się tym zadaniem od wielu lat i ma coraz większe grono zadowolonych odbiorców swoich usług. Wyróżnia ją to, że współpracuje z najlepszymi producentami i przykłada najwyższą wagę do jakości dostarczanych towarów. Przykładem są liderzy rynku, tacy jak DRE i Porta w zakresie drzwi, firma Adams w zakresie okien oraz Krono-Original i Barlinek w zakresie wykładzin podłogowych. MartDom jest zdania, że na jakości wyposażenia wnętrz nie opłaca się oszczędzać, ponieważ tanie rozwiązania mogą być nieskuteczne i szybko się niszczyć.

Bramy garażowe

Doradcy MartDom pomagają klientom wybrać bramę garażową dopasowaną do ich potrzeb i budżetu, a także pasującą do budynku, w którym będzie zamontowana. Bramy, które oferuje MartDom, są nie tylko dobrze zaprojektowane i trwałe, ale również oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki takim systemom jak zabezpieczenie przed włamaniem i przeciążeniem. Można wybrać kolor bramy z szerokiej palety barw i zdać się na profesjonalny montaż.

Naturalne i trwałe panele podłogowe

MartDom oferuje gamę paneli imitujących prawdziwe drewno, dających niepowtarzalny efekt w domu lub mieszkaniu bez ponoszenia wysokich kosztów. Dla miłośników ekologii proponujemy deski barlineckie. Prezentują się one dobrze we wnętrzach nowoczesnych i tych nieco bardziej klasycznych. Niezależnie od tego, jaką podłogę wybierzemy, możemy liczyć na jej trwałość, czyli długowieczność i wysoką odporność na ścieranie. Dzięki temu panele MartDom sprawdzają się nie tylko w domach, ale również w salach konferencyjnych, biurach, hotelach i innych miejscach, w których dużo się chodzi. Jeśli remontujesz dom lub chcesz go wykończyć według swojego gustu, to skontaktuj się z firmą MartDom. Okna, drzwi, podłogi, bramy garażowe będą wysokiej jakości, trwałe i wyglądające tak, jak tego oczekujesz.

Wyświetleń: 379
Komentarze