Agencja Reklamowa Totalna Reklama
Informacje
Lokalizacja
Mazowieckie
05-082 Stare Babice
ul. Osiedlowa 90
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 882 921 041
Strona www: https://totalnarekla...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Totalna Reklama to agencja reklamowa, która oprócz klasycznej formy promocji, takiej jak ulotki i plakaty, oferuje również mniej typowe rozwiązania. Oferta skierowana jest nie tylko do mieszkańców województwa mazowieckiego, ale tych wszystkich, którym zależy na skutecznej i dobrze wykonanej reklamie. Można zamówić kalendarze, potykacze, stojaki reklamowe i wiele innych akcesoriów. Jak sama nazwa wskazuje, firma specjalizuje się w różnych metodach reklamy.

Firma posiada własny park maszynowy wyposażony w najwyższej klasy urządzenia. To zaplecze techniczne pozwala na produkcję produktów reklamowych takich jak billboardy, banery i szyldy. Wszystkie te produkty są produkowane zgodnie z wymaganiami klienta. Ponadto, jedną z najbardziej popularnych usług oferowanych przez Totalną Reklamę jest oklejanie samochodów. To może wydawać się skromna forma reklamy, ale w rzeczywistości jest to bardzo tani, ale skuteczny sposób na pozostawienie trwałego wrażenia na potencjalnych klientach. Można okleić całość pojazdu lub tylko wybrany element np. maskę. Z tego powodu oklejanie samochodów jest doskonałą metodą reklamy dla wielu firm, a Totalna Reklama wykonujemy to w sposób profesjonalny i rzetelny. Możliwe jest pokrycie auta folią matową lub zabezpieczającą. Wszystkie zlecenia realizowane są zawsze na czas, więc klienci nie muszą się martwić o opóźnienia.

Kolejną zaletą Totalnej Reklamy jest cena oferowanych usług. Pomimo szerokiego zakresu oferowanych usług, ceny nie są zbyt wysokie. Oznacza to, że każdy klient może znaleźć usługę dopasowaną do swojego budżetu reklamowego. Zleceniodawcy również możliwość konsultacji z pracownikami firmy, którzy są profesjonalistami w dziedzinie reklamy. Ich doświadczenie sprawia, że doskonale wiedzą, co robią i zawsze chętnie służą pomocą. Dlatego Totalna Reklama jest firmą, która oferuje usługi, z których warto skorzystać.

Wyświetleń: 433
Komentarze