Salfeme
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-050 Skawina
ul. Piłsudskiego 3
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 730 343 707
E-mail: biuro@salfeme.pl
Strona www: https://salfeme.pl/
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Założycielki firmy Salfeme postanowiły odpowiedzieć na dynamicznie rozwijający się rynek i rosnące zapotrzebowanie na naturalne, ale skuteczne szampony, kremy i odżywki.

Salfeme to rodzinna marka, której celem jest połączenie wiedzy i doświadczenia jej założycielek (właścicielki od wielu lat zajmują się kontraktową produkcją kosmetyków) z dobrodziejstwem natury. Przepisy tworzone są z wykorzystaniem lokalnych składników oraz z uwzględnieniem składników dostępnych z owoców i roślin.

Dzięki własnym laboratoriom, pracownikom doskonale znającym się na produkcji kosmetyków oraz wiedzy właścicieli, Salfeme śledzi każdy etap procesu powstawania produktu. Rozwiązanie to zapewnia również przejrzystość wszystkich działań prowadzonych na kosmetykach używanych przez klientki. Zdrowie i bezpieczeństwo osób korzystających z produktów firmy jest dla właścicieli marki największą wartością.

Produkty Salfeme dostępne są również w sklepie internetowym. Intuicyjna i przyjemna nawigacja sprawia, że wybór odpowiedniego produktu staje się przyjemnością. Kolorystyka strony jest kojąca i relaksująca, dzięki czemu sama czynność oglądania kosmetyków jest odprężająca. Firma sprzeciwia się kupowaniu produktów na podstawie emocji. Chce, aby klientki podejmowały świadome decyzje na podstawie wiedzy na temat składu produktu oraz wartości, które są dla nich ważne jako konsumentek.

Grupą docelową Salfeme są kobiety w wieku od 30 do 70 lat, które decydują się na używanie naturalnych kosmetyków " Pod hasłem "Ponadczasowe produkty, ponadczasowe piękno" Salfeme sprzeciwia się tworzeniu kosmetyków, które są jedynie modne. Polega na formułach i składnikach, których działanie zostało udowodnione.

Wyświetleń: 467
Komentarze