Kontraktim
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-400 Myślenice
Drogowców 3
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 533 088 999
Strona www: https://kontraktim.c...


Ocena: 0

Firma Kontraktim zajmuje się kompleksową budową magazynów i hal produkcyjnych dla różnych typów działalności. Budownictwo i projektowanie tego typu obiektów jest dziedziną, w której firma rozwija się i oferuje swoim klientom kompleksową realizację usług. Kontraktim to firma świadoma znaczenia dobrych projektów, ponieważ każde działanie zaczyna się od planowania i obliczeń. Firma podchodzi do każdej inwestycji w sposób indywidualny, starając się zrozumieć potrzeby klienta i zaproponować mu najbardziej odpowiednie rozwiązanie. Doświadczenie naszych inżynierów budowlanych, poparte dużą liczbą zrealizowanych projektów, a to czyni Kontraktim ekspertem w tej dziedzinie.

Tworzenie hal odpowiadających potrzebom firm produkcyjnych to zadanie, za które odpowiedzialni są pracownicy Kontraktim. Cechą firmy jest również szybka realizacja zamówień, a krótkie terminy realizacji są niewątpliwą zaletą współpracy z Kontraktim. Bezpieczeństwo, solidność i terminowość to wartości, które przedsiębiorstwo bardzo sobie ceni i je spełnia w swojej pracy. Firma świadczy usługę generalnego wykonawstwa - oznacza to, że może kompleksowo zająć się budową hali od projektu do jej odbioru i rozpoczęcia użytkowania. Również sprawy urzędowe, koordynacja podwykonawców i nadzorowanie budowy to rola, która nie musi spoczywać na barkach inwestora.

Budowa hali magazynowej ze stali to nie lada sztuka. Wymaga dobrego, dobrze przemyślanego projektu. Magazyn to coś więcej niż tylko miejsce do przechowywania towarów. Jest to również miejsce, w którym można spakować i rozpakować swoje towary, zanim trafią do dystrybutora lub do sklepów. Ważne jest, aby tak zaplanować halę, aby efektywnie wykorzystać przestrzeń zarówno pionową, jak i poziomą. Regały umożliwiają przechowywanie lżejszych przedmiotów w pozycji pionowej. Oszczędza to miejsce, a tym samym pieniądze klienta. Powierzchnia magazynowa musi być dostosowana do rodzaju przechowywanych obiektów. W Kontraktim brane jest to pod uwagę już na etapie projektowania. Więcej informacji o firmie Kontraktim i jej działalności można znaleźć na stronie internetowej. W razie pytań firma prosi o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wyświetleń: 410
Komentarze