Prywatne Przedszkole w Gorzkowie
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-012 Wieliczka
Gorzków 64
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 603 - 283 -...
Strona www: http://www.przedszko...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

O wyborze przedszkola dla dziecka decydują rodzice na podstawie swoich przekonań i preferencji. Pod uwagę brane jest przede wszystkim dobro dziecka. Już w wieku kilku lat dzieci kształtują umiejętności, które są ważne dla ich przyszłego rozwoju. Ważne jest, aby przedszkole współpracowało z rodzicami w wychowaniu ich dzieci i aby nie było większych różnic w przekazywanych wartościach. Przedszkole prywatne w Gorzowie oferują opiekę dzienną w godzinach od 7:00 do 17:00. Zgodnie ze swoją misją uzupełnia on edukację dziecka w domu.

Każde dziecko ma inne umiejętności i zdolności, które ujawniają się już w okresie przedszkolnym. Warto je odpowiednio pielęgnować. W naszym prywatnym przedszkolu w Gorzkowie uczymy naszych wychowanków szacunku dla inności i tego, że różnią się od swoich rówieśników. Szczególną cechą tej placówki jest podejście personelu do każdego dziecka: uroczystości takie jak Mikołajki, Dzień Babci i Dziadka, ale także nietypowe wydarzenia jak Dzień Kota. Dzieci codziennie zdobywają nową wiedzę.

W prywatnym przedszkolu w Gorzowie nie brakuje ciekawych zajęć, na których dzieci uczą się pracy w grupie, podstaw języka angielskiego, rytmiki i innych umiejętności. Nauka przez zabawę jest nie tylko najlepszym pomysłem na rozwijanie nowych umiejętności u dzieci, ale także zajmuje ich czas i daje im stymulację, której potrzebują do rozwoju. Dzieci w prywatnym przedszkolu w Gorzowie są zawsze pod opieką pedagogicznie i psychologicznie wykształconych opiekunów. Na miejscu jest również pielęgniarka, która dba o bezpieczeństwo dzieci.

Przedszkole posiada własną stronę internetową i blog, na którym dzieli się z rodzicami swoimi przemyśleniami na temat rodzicielstwa. Można tam przeczytać wiele ciekawych artykułów na aktualne tematy. Kontakt z placówką możliwy jest poprzez wizytę w siedzibie (Gorzków 64, 32-012 Wieliczka) lub telefonicznie (603 - 283 - 733).

Wyświetleń: 459
Komentarze