Global
Informacje
Lokalizacja
51-504 Wrocław
ul. Swojczycka 21-41
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 784936353
Strona www: https://global-onlin...


Ocena: 0

Jako przedsiębiorstwo Global działamy na rynku od dekady. Zajmujemy się budową oraz instalacją promienników podczerwieni. Zaletami naszych wyrobów są: niezawodność, o czym świadczy otrzymany znak jakości TÜV Rheinland i komfort. Systemy elektryczne wykorzystujące podczerwień, panele grzewcze i promienniki cieplne oferowane przez Global są polskiej produkcji.

Ogrzewanie wnętrza budynków za pomocą podczerwieni jest sposobem, który łączy efektywność z ceną niższą niż za tradycyjne systemy grzewcze. Jego metoda działania opiera się na tym, że zamienia energię elektryczną w ciepło i tym samym zapewnia utrzymanie pożądanej temperatury nawet w chłodniejsze zimowe wieczory. Do godnych wspomnienia zalet ogrzewania na podczerwień należą: ekonomiczność, niewpływanie negatywnie na środowisko, przyjemny dla oka wygląd oraz pozytywny wpływ na zdrowie, stąd też staje się ono coraz częstszym produktem wśród klientów polskich oraz z całej Europy.

W systemach grzewczych korzystających z infraczerwieni najczęściej występują panele grzewcze. Działają one na takiej zasadzie, że emitowane przez nie ciepło otula wszystko, co jest w pokoju: oprócz murów, także meble, przedmioty oraz osoby wewnątrz, w następstwie czego pojawia się duża efektywność i niewielkie koszty zużycia za ogrzewanie Do innych plusów zastosowania technologii infraczerwieni należy dopisać to, że są z reguły nie do zdarcia, nie potrzebują napraw lub okresowych przeglądów.

Firma Global oferuje główne typy systemów grzewczych wykorzystujących światło podczerwone: panele grzewcze oraz promienniki krótkofalowe. Te pierwsze są wykorzystywane w przypadku ogrzewania dużych zamkniętych przestrzeni: domów, budynków przemysłowych, dyskontów. Przy użyciu specjalnego pokrętła można kontrolować temperaturę utrzymywaną w pokoju. Z kolei promienniki krótkofalowe wykorzystuje się, kiedy mamy do czynienia z nieizolowaną przestrzenią albo zależy nam na zapewnieniu pożądanej temperatury wyłącznie na niewielkiej powierzchni pomieszczenia.

Wyświetleń: 413
Komentarze