CONHPOL HENRYK KONOPKA
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
34-130 KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
STANISŁAW DOLNY 400A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
E-mail: INFO@CONHPOL.PL
Strona www: https://conhpol.pl/


Ocena: 0

Conhpol to rodzinna firma, która zajmuje się produkcją obuwia skórzanego wysokiej jakości. Swoje produkty sprzedaje w przyfabrycznym sklepie i na stronie internetowej. Buty produkuje od 1978 roku, więc może być nazywana firmą z długą tradycją. Firma stawia na autorskie projekty obuwia, które ma być z założenia wygodne i stylowe.

W ofercie firmy znajduje się obuwie dla kobiet: Półbuty, Buty sportowe, Szpilki, Czółenka, Mokasyny i loafersy, Baleriny, Sandały, Klapki, Espadryle, Botki, Trapery i workery, Sztyblety, Kozaki i Kalosze. Oprócz tego, mężczyźni mogą tam znaleźć: Półbuty, Buty sportowe, Mokasyny i loafersy, Monki, Brogsy, Derby, Oxfordy, Trzewiki i Sztyblety. W ofercie znajdują się również buty dla dziewczynek i chłopców.

Buty podwyższające to specjalność firmy Conhpol. Obuwie zostało tak zaprojektowane, by dodawać osobie, która je nosi centymetrów. W ofercie sklepu znaleźć można: półbuty podwyższające, loafersy podwyższające, buty sportowe podwyższające i trzewiki podwyższające.

Firma Conhpol stawia na jakość. Skóry używane do produkcji obuwia pochodzą z Włoch i Polski. Egzotyczne skóry natomiast mają wszystkie niezbędne certyfikaty. Inne tworzywa, używane do produkcji butów są również wysokiej jakości. Mają wpływ na wygodę i w niektórych modelach na ich praktyczność. Jakość to nie tylko materiały, ale również detale. Firma ręcznie produkuje obuwie, dlatego ma większe szanse, by zadbać o nawet najmniejsze szczegóły. Przy masowej produkcji w fabryce nie byłoby to możliwe.

Unikalne projekty wyróżniają się tym, że są dopracowane pod względem konstrukcji. To daje gwarancje, że buty nie tylko wyglądają stylowo, ale są też wygodne. Funkcjonalne i ponadczasowe buty są idealnym uzupełnieniem każdej stylizacji. Krótkotrwałe trendy przemijają, ale styl i klasa pozostają niezmienne.

Firma Conhpol dba o swoich klientów, ale też o środowisko. Nieustannie się rozwija i stosuje nowoczesne rozwiązania. Skóry i podszewki obuwia są wolne od metali ciężkich i toksycznych substancji. Skóry sprowadzane z zagranicy mają odpowiednie certyfikaty. Wkładki eliminują pocenie się stóp i nieprzyjemny zapach, a podeszwy są lekkie i trwałe tak, by stopy się nie męczyły.

Z tego powodu firma decyduje się na współpracę z innymi firmami, by tworzyć dla nich obuwie wysokiej jakości. Marki, które chcą wypuścić własną serię obuwia, ale nie mają odpowiedniego zaplecza technologicznego i doświadczenia w produkcji obuwia, mogą to zlecić firmie Conhpol. Taka współpraca umożliwia realizację gotowych projektów klienta lub wybór z 10 000 oferowanych przez markę wzorów. To rozwiązanie jest dobrą inwestycją, bo nie trzeba mieć swojej fabryki i współpracuje się z doświadczoną firmą, która istnieje wiele lat na rynku.

Wyświetleń: 24
Komentarze