Atombike
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
Kraków
Zakopiańska 267b
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 213 20 68
E-mail: sklep@atombike.pl
Strona www: https://atombike.pl/...


Ocena: 0

Atombike to sklep rowerowy, który oferuje sprzedaż stacjonarną i wysyłkową rowerów i akcesoriów dla rowerzystów. Swój asortyment kieruje więc do osób aktywnych i miłośników dwóch kółek z Krakowa, gdzie się znajduje, ale nie tylko. Oprócz sprzedaży rowerów oferuje też usługi serwisowe jednośladów i wymianę części.

Doradcy w sklepie Atombike to ludzie, którzy mają w sobie pasję. Sami jeżdżą na rowerach, więc znają się na nich, jak nikt inny. Oprócz klasycznych jednośladów sklep w ofercie ma też rowery elektryczne. Stały się one niedawno bardzo popularne i wciąż zainteresowanie nimi jest wysokie. Decydują się na nie osoby starsze, ale również młodsze, które dojeżdżają do pracy kilka kilometrów. Rowery elektryczne są wygodne, ponieważ nie trzeba się mocno męczyć, aby jechać nawet wiele kilometrów. Jest to bardzo ważne dla osób, które mają problemy ze stawami lub kręgosłupem. W sklepie rowerowym Atombike można znaleźć wiele różnych modeli tych jednośladów. Są one dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów.

Sklep Atombike oferuje wiele części do rowerów np. kierownice, siodełka, opony. Wszystko to jest wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów. Produkty znanych marek są dostępne w atrakcyjnych cenach.
Dzięki profesjonalnemu podejściu do klienta, można liczyć na fachowe doradztwo w wyborze roweru oraz jego części. Wszystko to sprawia, że sklep Atombike jest idealnym miejscem dla miłośników tych dwukołowych pojazdów.

Serwis rowerów, jaki oferuje sklep Atombike jest nastawiony na zadowolenie klienta. Wszystkie usługi są wykonywane profesjonalnie i bardzo starannie. Dzięki temu można mieć pewność, że rower będzie służył przez długie lata. Coroczny serwis jednośladu lub nagła naprawa - w Atombike nie ma z tym problemów. Warto wiedzieć, że Atombike to nie tylko sklep rowerowy. Można tu kupić także akcesoria i odzież rowerową. W ofercie są między innymi buty, kaski, dresy oraz kosmetyki do pielęgnacji roweru. Dla wszystkich miłośników jednośladów Atombike to idealne miejsce.

Wyświetleń: 31
Komentarze