Cotton Club
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-418 Kraków
Zakopiańska 9
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 604 534 019
E-mail: e-sklep@cottonclub.pl
Strona www: https://sklep.cotton...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Cotton Club to sklep z odzieżą damską oferujący ciekawe fasony i różnorodność stylów. Do wyboru jest wiele różnych fasonów, printów i kolorów. W ofercie znajdują się ubrania na każdą okazję i w każdym stylu. W ofercie znajdują się ubrania do pracy, spacer i uroczystości rodzinne, takie jak komunie i wesela.

Marka ta jest przykładem na to, że połączenie uniwersalnych fasonów, gustów modowych i kolorów twarzy może zaowocować zestawem wysokiej jakości ubrań, które dobrze pasują, pozostają modne przez długi czas. Można stworzyć tzw. garderobę kapsułową, której podstawą są właśnie te elementy garderoby, które są uniwersalne. W zależności od kombinacji w każdy dzień można wyglądać inaczej, nie mając wielu szaf z ubraniami.

Cotton Club oferuje ubrania na wszystkie okazje, od pracy po wypoczynek i specjalne wyjścia. Asortyment obejmuje żakiety, sukienki, spodnie, garsonki, spódnice i dresy - wszystko, co stanowi podstawę kobiecej garderoby. Cotton Club prezentuje sześć nowych kolekcji w ciągu roku. Asortyment obejmuje zarówno bazową, jak i modną odzież dla kobiet.

Moda stale się zmienia, podobnie jak trendy. W kobiecej szafie jest wiele możliwości wyboru, ale zawsze jest coś nowego do wypróbowania. W tym sezonie mamy odważne kolory, które sprawią, że każda kobieta poczuje się pewna siebie i piękna. Cotton Club to marka specjalizująca się w odzieży damskiej.

Ubrania Cotton Club są projektowane z myślą o klientkach. Są one proste, łatwe do noszenia i wygodne. Ubrania Cotton Club są wykonane z wysokiej jakości materiałów, w tym z włókien naturalnych i sztucznych, zgodnie z zamysłem projektanta. Tkaniny są również starannie dopasowane, tak aby szwy nie ocierały się o skórę po wielu godzinach noszenia. Dają wygodę, komfort i podnoszą pewność siebie.

Ubrania Cotton Club są dostępne w różnych fasonach i kolorach, co ułatwia ich łączenie i dopasowywanie. Oferują one szereg opcji dla kobiet, które pragną wygody bez kompromisów w zakresie stylu i dopasowania do siebie ubrań.

Wyświetleń: 205
Komentarze