FixIT S. A.
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-864 Kraków
Nad Serafą 56A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 13 492 61 05
Strona www: https://fixit-servic...


Ocena: 0

FIXIT to firma, która świadczy usługi posprzedażowe dla swoich klientów i partnerów. Oferuje szeroką gamę rozwiązań, które można dostosować do własnych potrzeb. Pracownicy jej są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00, więc warto się z nimi skontaktować.

FIXIT to autoryzowany serwis firmy Logitech, dzięki czemu zapewnia szybki i łatwy sposób naprawy lub wymiany urządzenia firmy Logitech, jeśli jest ono wadliwe. To świetny sposób, aby klienci mogli uzyskać najlepszą możliwą obsługę swoich urządzeń firmy Logitech.

To firma, która wie, że ostatecznie sukces firmy zależy od tego, jak dobrze świadczy ona usługi posprzedażowe. Dlatego ważne jest, aby firmy inwestowały w swoich pracowników i wyposażały ich w odpowiednie narzędzia do osiągnięcia sukcesu. FIXIT wspiera w tym swoich partnerów. Świadczy usługi, takie jak plany serwisowe, części zamienne, akcesoria i wsparcie techniczne dla klientów. Można skorzystać z infolinii, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Firma zapewnia swoim klientom łatwy proces zwrotu, co oznacza oszczędność czasu i pieniędzy. Wszyscy wiemy, że producent powinien wprowadzać nowe i skuteczne rozwiązania w obsłudze zwrotów elektroniki. Jednak samodzielne zarządzanie tymi zwrotami nie jest łatwe. Dlatego FIXIT pomaga wdrażać skuteczne rozwiązania, które są dopasowane do potrzeb firmy.

Jeśli szukasz firmy, która naprawia sprzęt e-sportowy, możesz zapoznać się z ofertą FIXIT. To nowa dziedzina, dlatego trudno znaleźć firmę, która specjalizowałaby się w błyskawicznych naprawach i bezproblemowym zgłaszaniu usterek. Firma FIXIT naprawia sprzęt e-sportowy taki jak: części komputera, konsole do gier, tablety i laptopy, kontrolery gier.

Jeśli jesteś producentem elektroniki, albo masz firmę, która potrzebuje wsparcia w zakresie serwisowania urządzeń - skontaktuj się z FIXIT.  Wyślij wiadomość na adres: biuro@fixit.pl i opisz, jakiej potrzebujesz pomocy i jaką działalność prowadzisz. Na współpracy z FIXIT możesz wiele zyskać, przekonaj się sam.

Wyświetleń: 159
Komentarze