Matt Remay Group
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-726 Kraków
Jana Heweliusza 1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 608-591-907
E-mail: booking@mattremaygroup.pl
Strona www: https://mattremaygro...


Ocena: 6
Matt Remay Group to muzycy, którzy wspólnie oferują wiele różnych aranżacji muzycznych na śluby i wesela. W ofercie jest również obsługa przyjęcia weselnego przez konferansjera i DJ-a. Muzyka z mediów cyfrowych jest wzbogacona o melodie instrumentalne na żywo. Oferta jest bogata, bo można zdecydować się na wokalistkę lub wybierać spośród saksofonu, skrzypiec, trąbki, bębnów i dud góralskich.

Muzyka na śluby kościelne

Matt Remay Group mogą tak zadbać o oprawę ślubu kościelnego, by był on dniem euforii i wzruszeń dla pary młodej, ich rodzin i gości. Wiele par decyduje się na muzykę na żywo, aby wywołać emocje i stworzyć magiczny klimat. Instrumenty i śpiew na żywo dają niesamowity efekt i dodają charakteru uroczystości. Tworzą niepowtarzalną atmosferę pełną elegancji. Wybór repertuaru operowego i popularnych pieśni ślubnych... Narzeczeni, którzy chcą, aby ich wesele miało indywidualny charakter, wybierają muzykę, która jest dokładnie taka, jaka do nich pasuje. Przykładowe aranżacje, którymi można się zainspirować znajdują się na stronie internetowej Matt Remay Group. Znajduje się tam również lista przykładowych piosenek odpowiednich na tę okazję.

Konferansjer na przyjęcie weselne

Konferansjerzy to osoby, które wiedzą z doświadczenia, jak perfekcyjnie poprowadzić wesele, ogłosić jego najważniejsze momenty i zapewnić gościom dobrą zabawę. Dzięki nim wszyscy zgromadzeni mogą dowiedzieć się, że nadszedł czas na krojenie tortu lub podziękowania dla rodziców, a ogłoszenie tych momentów może sprawić, że staną się one bardziej wyjątkowe. Zadaniem konferansjera jest podkreślenie wyjątkowości ważnych momentów na przyjęciu weselnym i organizacja zabaw i gier.

Muzyka na wesele

Matt Remay Group oferuje innowacyjne połączenie muzyki cyfrowej i muzyki na żywo. Cieszcie się jazzem z saksofonem i trąbką, muzyką ludową z dudami i etnicznymi dźwiękami z bębnami - nie musicie wybierać między DJ-em a zespołem na żywo, możecie mieć obie rzeczy. Muzyka weselna jest świetna do tańca, ale dobrze, aby brzmiała dobrze w uszach gości podczas rozmów i jedzenia. The Matt Remay Group może zapewnić uczestnikom przyjęcia weselnego zrównoważone brzmienie sięgające od energicznych melodii po nieco spokojniejsze.
Wyświetleń: 291
Komentarze