Biuro Tłumaczeń TKTranslate
Informacje
Lokalizacja
Podkarpackie
38-400 Krosno
ul. Stanisława Staszica 12/1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 13 49 32 575
E-mail: biuro@tktranslate.pl
Strona www: https://www.tktransl...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 6
Biuro TKTRANSLATE składa się z zespołu doskonale wyszkolonych tłumaczy z dużym doświadczeniem w tłumaczeniach pisemnych i ustnych. Gwarantuje ono najwyższą jakość usług dzięki zaangażowaniu wszystkich swoich pracowników. Zakres działalności TKTRANSLATE jest następujący: tłumaczenia zwykłe i przysięgłe (Krosno, Rzeszów, Jasło, Sanok, Brzozów, Mielec, Dębica, Strzyżów), tłumaczenie ustne (symultaniczne i konsekutywne), rozliczenia podatkowe - Austria/Niemcy, postępowanie w razie wypadku - UE, procedury przyznawania świadczeń - Austria/Niemcy.

Oprócz tłumaczeń standardowych, takich jak tłumaczenia techniczne, specjalistyczne i tłumaczenia stron internetowych, oferujemy tłumaczenia uwierzytelnione we wszystkich językach europejskich. Są one niezbędne przy załatwianiu większości spraw urzędowych. Gotowe tłumaczenie jest sprawdzane przez drugiego tłumacza, zazwyczaj native speakera języka docelowego, w celu zapewnienia dokładności i poprawności językowej. Można mieć pewność wysokiej jakości usługi.

W przypadku tłumaczeń uwierzytelnionych lub poświadczonych, zwanych potocznie tłumaczeniami uwierzytelnionymi, tłumacze TKTRANSLATE przestrzegają procedur poufności, aby zagwarantować pełną poufność i bezpieczeństwo przesyłanego dokumentu.

Zapewniają profesjonalne tłumaczenia ustne na terenie Polski i Europy. Doświadczeni tłumacze specjalizujący się w konkretnych dziedzinach, takich jak prawo, marketing, budownictwo, reklama, energetyka, IT i polityka, zapewniają tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne.

Umiejętności i doświadczenie pracowników TKTRANSLATE, a także współpracujących z biurem tłumaczy przysięgłych i zawodowych, gwarantują, że powierzone nam teksty znajdują się w odpowiedzialnych rękach profesjonalistów najwyższej klasy: TKTRANSLATE starannie dobiera swoich tłumaczy i szybko wykonuje wszystkie tłumaczenia, nawet w przypadku długich tekstów.
Wyświetleń: 385
Komentarze