EstiDental
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-559 Kraków
ul. Grzegórzecka 67C/U1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 502 051 855
E-mail: recepcja@estidental.pl
Strona www: https://estidental.p...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
Estidental to centrum stomatologiczne, które znajduje się w Krakowie. Oferuje swoim klientom indywidualne i specjalistyczne podejście do leczenia i poprawy stanu uzębienia. W Estidental można zadbać o zdrowie zębów, ale również ich ogólny wygląd.

Właściwe leczenie zębów i ich dokładne zaplanowanie to początek sukcesu. W przypadku wielu zabiegów pierwszym krokiem jest wykonanie zdjęć panoramicznych zębów. Radiogramy (RTG) mogą być również wykonane po wykonanych zabiegach, aby upewnić się, że leczenie zostało przeprowadzone prawidłowo. Radiogramy stomatologiczne wykonywane są cyfrowo w oddzielnym, bardzo bezpiecznym pomieszczeniu. Pozwalają one ocenić dokładnie stan wszystkich zębów. Widać na nich nawet ubytki, które na pierwszy rzut oka są niewidoczne. Zauważyć można, jak długie są korzenie zębów i czy sięgają zatok, co często się zdarza.

W niektórych przypadkach samo leczenie stomatologiczne nie jest wystarczające. W takich przypadkach konieczne jest leczenie w gabinecie stomatologicznym. Jaka jest oferta zabiegów Estidental? Klienci zgłaszają się na ekstrakcje, czyli usuwanie zębów mądrości i zębów mlecznych, odbudowę kości i plastykę dziąseł. Z tego powodu część personelu kliniki to również chirurdzy stomatologiczni. W leczeniu wykorzystują profesjonalny sprzęt i najlepsze materiały, dzięki czemu mogą zaoferować klientom opiekę na najwyższym poziomie.

Wśród usług, które klienci mogą otrzymać w Estidental jest leczenie kanałowe. Jest ono również znane jako leczenie endodontyczne. Jest ono konieczne, gdy dochodzi do zapalenia miazgi zęba, którego główną przyczyną jest próchnica. Powikłania te objawiają się przede wszystkim silnym bólem zębów oraz wrażliwością na gorące lub zimne pokarmy i napoje. Chorób tych nie należy lekceważyć, ponieważ jeśli jeden ząb nie jest leczony, może być przyczyną bardziej złożonych problemów stomatologicznych. Dlatego w przypadku wystąpienia któregokolwiek z powyższych objawów należy jak najszybciej zgłosić się do lekarza stomatologa, który sprawdzi stan zęba i zaproponuje dalsze postępowanie w zakresie leczenia kanałowego.
Wyświetleń: 414
Komentarze