Instytut Rozwoju Energetyki
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
Olkusz
Ul. Orzechówka 45
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 720 708 594


Ocena: 0

Instytut Rozwoju Energetyki istnieje po to, aby nieść pomoc przedsiębiorstwom w obniżenie rachunków za energię elektryczną. Niezależna kadra biegłych w swojej dziedzinie doradców, wspiera w podpisaniu najlepszej oferty. Dążeniem IRE jest to, aby przedsiębiorstwa mogły zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Szczególnie doceniane jest wsparcie przy pogodzeniu zmiany operatora ze zwykłym działaniem firmy. Instytut ciągle zmienia się na lepsze i dąży do pozyskania sporego dofinansowania z Unii Europejskiej oraz wypracowania sobie miana jednostki badawczo rozwojowej.

Możliwe jest zlecenie porównania ofert dostawy energii u różnych firm - co pozwala płacić mniejsze rachunki za prąd. Zebranie w całość dużej ilości propozycji, bardzo ułatwia podjęcie dobrej decyzji. Pozwala to być skrupulatnie liczącym wydatki i rozsądnym konsumentem.

Niewiele osób wie, że to, która firma sprzedaje nam energię elektryczną, zależy od tego, w jakiej części kraju się mieszka. Oznacza to, że tak jak o posiadaniu numeru w konkretnej sieci telefonii komórkowej - także da się zdecydować, z jakiej firmy mamy „elektryczność” w gniazdku. Doradcy energetyczni pomagają dobrać optymalną instalację solarną, która pozwoli na samodzielne produkowanie prądu przez firmę, co pozwoli generować oszczędności. Pracownicy IRE zajmują się również negocjowaniem najbardziej korzystnej opcji cenowej oraz poszukiwaniem kruczków w bieżących umowach klienta.

Optymalizacja kosztów gazu nie jest taka bezproblemowa, jak w przypadku prądu. Tutaj - ulegają zmianie aspekty, które trzeba brać pod uwagę. Konieczna dla tego paliwa stałość przesyłu i złożoność warunków umowy, nie utrudnia pracownikom IRE spełnienia wymagań klientów.

W kwestii zmiany dostawcy gazu ziemnego także ważne jest poznanie wszystkich opcji. Dobra rada brokera energetycznego może stać się sporym ułatwieniem, szczególnie dla managerów firm niemających praktyki w tym zakresie. Oszczędzone pieniądze w przypadku wyboru innego dystrybutora gazu często okazują się zaskakująco duże.

To naturalne, że olbrzymie przedsiębiorstwa zużywają dużo energii elektrycznej i niemało na to wydają - w skali roku robi się z tego pokaźna kwota. Wybór dobrej taryfy dopasowanej do własnych potrzeb może wpłynąć na budżet firmy i pozwoli zaoszczędzić.

IRE to firma, której można zaufać w kwestii wyboru alternatywnej taryfy energetycznej dla dużych i małych firm. Darmowa analiza i pełna zaangażowania pomoc we wdrożeniu nowych rozwiązań - to tylko nieliczne z powodów, za które ceniony jest Instytut. Każda firma może zaoszczędzić na energii!

Wyświetleń: 504
Komentarze