Kancelaria Adwokacka Proniewski Przybyłka
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-302 Kraków
ul. Konopnickiej 5/4
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 345 56 94
Strona www: https://ppsc.pl/


Ocena: 0
Kancelaria Prawna Proniewski Przybyłka świadczy kompleksowe usługi prawne w zakresie prawa pracy, prawa spółek, prawa handlowego, prawa podatkowego oraz prawa naprawczego. Od czasu swojego założenia obsłużyła setki klientów zarówno prywatnych jak i korporacyjnych. Kancelaria Proniewski Przybyłka wspierany jest przez zespół doświadczonych prawników, doradców prawnych i podatkowych, a także aplikantów adwokackich i radcowskich.

Portfolio Kancelarii obejmuje usługi dla klientów z różnych sektorów. W szczególności świadczy ona usługi na rzecz wspólnot mieszkaniowych, często w formie pomocy w przygotowaniu dokumentów, sporządzaniu nowych umów, analizie istniejących umów oraz windykacji należności. Zespół Kancelarii Proniewski Przybyłka współpracuje również z firmami w zakresie szkoleń pracowników poświęconych kluczowym zagadnieniom prawa ochrony własności intelektualnej, a także przygotowywania i zatwierdzania regulaminów sklepów internetowych i konkursów prowadzonych w Internecie. Z usług Kancelarii szeroko korzystają również firmy handlowe i usługowe, które najczęściej korzystają z pomocy w zakresie skutecznej windykacji należności, przygotowania lub analizy kontraktów branżowych, fuzji, przejęć i innych zmian formy prawnej swojej działalności.

Kancelaria Proniewski Przybyłka szczególnie specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw, która może mieć charakter jednorazowego wsparcia lub stałej obsługi korporacyjnej. Wspiera, pomaga optymalizować struktury biznesowe, opiniuje umowy… Firmy, które korzystają z jej pomocy, mogą być pewne, że działają zgodnie z prawem i nie muszą obawiać się kar za niedotrzymanie terminów złożenia dokumentów lub niewłaściwe ich uzupełnienie. Kancelaria ma siedzibę w Krakowie, jednak zaprasza także klientów z gmin ościennych. Każdy, kto zakłada, przekształca lub musi zamknąć działalność, może skorzystać z porad doświadczonego prawnika.
Wyświetleń: 383
Komentarze