Bergstudio
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
Kraków
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 790 354 700
E-mail: maciej@bergstudio.pl
Strona www: https://bergstudio.p...
Profil FB: fb.com/bergstudiopl


Ocena: 0

Bergstudio oferuje firmom realizację wszelkich materiałów reklamowych w formie video. Mogą to być filmy korporacyjne, reklamowe, upamiętniające ważne dla społeczności pracowniczej wydarzenia. Warto zatrudnić profesjonalistów, którzy uwiecznią eventy firmowe takie jak szkolenia, warsztaty, inauguracje, bale karnawałowe i inne, aby pokazać skupioną na rozwoju, ale i przyjazną atmosferę, jaka panuje w firmie. Reklama pokazująca budynek przedsiębiorstwa od środka, może zachęcić potencjalnych kandydatów do złożenia dokumentów aplikacyjnych w tym miejscu.

Kreatywność

Dobry pomysł na film czy reklamę to połowa sukcesu. Materiał nagrany do mediów społecznościowych powinien nie być zbyt długi, ale powinien zawierać najważniejsze kwestie, które firma chce przekazać gościom, którzy odwiedzają jej stronę internetową albo profil w social mediach. Najlepiej jest przedstawić swoją firmę w sposób ciekawy, nawiązujący do jej działalności. Bergstudio w tym pomoże - stworzy pomysłowy materiał, który przyciągnie zainteresowanych i zwiększy świadomość marki, którą zbudowaliśmy.

Profesjonalizm

Najwyższej jakości sprzęt do nagrywania ułatwia pracę twórcom Bergstudio. Należy pamiętać, że na zrobienie dobrego video składa się nagłośnienie, oświetlenie i sama kamera. Te techniczne aspekty nagrywania nie mają tajemnic przed profesjonalistami. Bergstudio równy nacisk kładzie na nie, ale nie zapomina też o przekazie.

Kontakt z klientem

Firma Bergstudio ceni sobie kontakt z klientem. To on decyduje o wielu rzeczach podczas całej realizacji. Dlatego możliwy jest kontakt poprzez formularz kontaktowy na stronie. Również Bergstudio można znaleźć w mediach społecznościowych, gdzie publikuje ciekawe artykuły w tematyce, którą się zajmuje. W razie pytań można z firmą skontaktować się telefonicznie i mailowo - wszystkie dane widnieją na stronie internetowej.

 

Wyświetleń: 326
Komentarze